Oferty
Pracy

Elektromonter

elektromonter praca nowa sól mazel

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych,
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,
  • Pomiary i rozruch w obiektach przemysłowych, elektrowniach i wielkopowierzchniowych budynkach użyteczności publicznej.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia w zawodzie,
  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach, użyteczności publicznej,
  • Uprawnień SEP do 1kV,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach niskoprądowych oraz światłowodowych.

Oferujemy:

  • Stawkę 11 Euro
  • Stabilną pracę w polskiej firmie z 30-letnim doświadczeniem,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań,
  • Dojazdy do pracy oraz noclegi

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”