Oferty
Pracy

Magazynier

magazynier oferta pracy nowa sól

Obowiązki:

  • Przyjmowanie, wydawanie i bieżący nadzór nad przepływem towarów.
  • Dbanie o pełną identyfikowalność przechowywanych towarów.
  • Zgłaszanie niezgodności ilościowych i jakościowych dla bieżących dostaw.
  • Ewidencja pobrań odzieży roboczej i sprzętu BHP.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego;
  • Obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności dobrej znajomości EXCEL);
  • Kreatywności, doskonałej organizacji pracy oraz komunikatywności.
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz z oprogramowaniem ERP mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie polskiej z 30-letnim doświadczeniem,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do osiąganych rezultatów pracy.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”