Skontaktuj się
z nami

Kontakt

mazel s.a.

Telefon

+48 68 45 70 100

fax

+48 68 45 70 101

e-mail

biuro@mazel.pl

Masz pytania o naszą ofertę? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa?
Skontaktuj się z nami. Wybierz odpowiedni dział z listy poniżej i znajdź osobę do kontaktu.

Recepcja

Recepcja

Ilona Kwasińska

Kontakt
z działem

Ilona Kwasińska
  • +48 68 45 70 100

  • biuro@mazel.pl

Asystent Zarządu

Asystent Zarządu

Paulina Maścibroda

Kontakt
z działem

Paulina Maścibroda
  • +48 68 45 70 110

  • +48 694 460 616

  • asystent@mazel.pl

Dział Automatyzacji Procesów Przemysłowych

Dział Automatyzacji Procesów Przemysłowych

mazel

Kontakt
z działem

Anna Zubkowska
Specjalista ds. rozliczeń
  • +48 68 45 70 112

  • +48 784 952 270

  • a.zubkowska@mazel.pl

Piotr Goluda
Kierownik Zespołu Prefabrykacji
  • +48 68 45 70 118

  • +48 694 460 633

  • p.goluda@mazel.pl

Dział Serwisu i Pomiarów

Dział Serwisu i Pomiarów

mazel

Kontakt
z działem

Jan Ługowski
Kierownik Działu
  • +48 68 45 70 167

  • +48 602 340 171

  • j.lugowski@mazel.pl

Projektowanie

Projektowanie

Marek Kopeć

Kontakt
z działem

Marek Kopeć
Kierownik Działu
  • +48 68 45 70 103

  • +48 694 460 607

  • m.kopec@mazel.pl

Maciej Bielniak
Projektant
  • +48 68 45 70 104

  • +48 694 460 606

  • m.bielniak@mazel.pl

Klaudia Randla
Asystent Projektanta/ Majster Budowy
  • +48 68 457 01 07

  • +48 784 527 123

  • k.randla@mazel.pl

Kadry i Administracja

Kadry i Administracja

Arleta Maciejewska

Kontakt
z działem

Arleta Maciejewska
Kierownik Działu
  • +48 68 45 70 137

  • +48 694 460 626

  • a.maciejewska@mazel.pl

Agnieszka Jurdzińska
Specjalista ds. Kadr i Płac
  • +48 68 45 70 139

  • +48 694 460 619

  • a.jurdzinska@mazel.pl

Elżbieta Opaczyńska
Specjalista ds. Kadr
  • +48 68 45 70 138

  • + 48 694 460 626

  • e.opaczynska@mazel.pl

Księgowość

Księgowość

Arleta Cygańczuk

Kontakt
z działem

Arleta Cygańczuk
Kierownik Działu
  • a.cyganczuk@mazel.pl

Bożena Szczepańska
Księgowa/ Płac
  • b.szczepanska@mazel.pl

Beata Cegiełka
Księgowa
  • b.cegielka@mazel.pl

Dział Logistyki

Dział Logistyki

Jacek Czyżewski

Kontakt
z działem

Jacek Czyżewski
Kierownik Działu Logistyki
  • +48 68 45 70 170

  • +48 694 460 636

  • j.czyzewski@mazel.pl

Marcin Kuleczka
Z-ca Kierownika Działu Logistyki ds. Infrastruktury Technicznej
  • +48 68 45 70 172

  • +48 694 460 625

  • m.kuleczka@mazel.pl

Realizacje Zagraniczne

Realizacje Zagraniczne

mazel

Kontakt
z działem

Tomasz Tomiak
Kierownik Działu
  • +48 68 45 70 147

  • +48 694 460 610

  • t.tomiak@mazel.pl

Paweł Kula
Zastępca Kierownika ds. Technicznych
  • +48 68 45 70 147

  • +48 508 746 89

  • p.kula@mazel.pl

Joanna Klinger
Specjalista ds. Realizacji Projektów Zagranicznych
  • +48 68 45 70 165

  • +48 530 564 297

  • j.klinger@mazel.pl

Martyna Krawczyk
Specjalista ds. Realizacji Projektów Zagranicznych
  • +48 68 45 70 169

  • +48 694 460 613

  • m.krawczyk@mazel.pl

Ofertowanie i Rozliczenia

Ofertowanie i Rozliczenia

Jan Nowacki

Kontakt
z działem

Jan Nowacki
Kierownik Działu
  • +48 68 45 70 136

  • +48 600 042 956

  • j.nowacki@mazel.pl

Małgorzata Batkowska
Specjalista ds. Ofertowania i Umów
  • +48 68 45 70 136

  • +48 600 042 956

  • m.batkowska@mazel.pl

Grzegorz Kiszowara
Specjalista ds. Rozliczeń
  • +48 68 45 70 143

  • +48 68 45 70 143

  • g.kiszowara@mazel.pl

Elektroenergetyka

Elektroenergetyka

Piotr Sawicki

Kontakt
z działem

Piotr Sawicki
Kierownik Działu
  • +48 68 45 70 153

  • +48 668 541 758

  • p.sawicki@mazel.pl

Małgorzata Kędziora
Asystentka
  • +48 68 45 70 159

  • +48 530 925 577

  • m.kedziora@mazel.pl

Instalacje Elektryczne / Kosztorysowanie

Instalacje Elektryczne / Kosztorysowanie

mazel

Kontakt
z działem

Łukasz Foryś
Kierownik Działu Realizacji Instalacji Elektrycznych/ Kierownik Działu Kosztorysowania
  • +48 68 45 70 145

  • +48 694 460 639

  • l.forys@mazel.pl

Zuzanna Ziemnicka
Kosztorysant/ Majster Budowy
  • +48 68 45 70 148

  • +48 68 45 70 148

  • z.ziemnicka@mazel.pl

Administrator Sieci / Informatyk

Administrator Sieci / Informatyk

Bartosz Kliński

Kontakt
z działem

Bartosz Kliński
Informatyk
  • +48 68 45 70 127

  • +48 694 460 622

  • b.klinski@mazel.pl

Wynajem Sprzętu

Wynajem Sprzętu

mazel

Kontakt
z działem

Leszek Kędziora
Kierownik Działu
  • +48 68 45 70 161

  • +48 728 817 654

  • l.kedziora@mazel.pl