Aktualna pozycja:

  1. Strona główna
  2. O nas

O Firmie

Szanowni Państwo

Od 1987 roku działamy w branży elektroenergetycznej. Rozpoczynaliśmy jako zakład instalatorstwa elektrycznego i zatrudnialiśmy pięciu elektromonterów. Obecnie realizujemy kompleksowo usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej i energetyki zawodowej zatrudniając ponad 150 pracowników. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenia wzmocniły nas jako zespół, wskazały kierunki pracy nad standardami jakościowymi realizowanych usług i pozwoliły nam otworzyć się na nowe rynki.

Dzięki naszej konsekwencji i zaangażowaniu od 2004 roku posiadamy certyfikat ISO i rekomendację MON. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Dbając o naszych pracowników, inwestujemy w ich rozwój.

Od kilku lat realizujemy największe inwestycje w regionie. Współpracujemy z renomowanymi firmami i instytucjami w kraju i za granicą. Za swoje osiągnięcia otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród. I to co dla nas najważniejsze — stworzyliśmy fi rmę opartą na solidnych filarach — kompleksowości, kompetencji i kreatywności.

Z przekonaniem i pełną odpowiedzialnością — realizując naszą misję każdego dnia — możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy partnerem, z którym warto współpracować.

Mirosława i Henryk Mazurkiewicz

Kontakt

MAZEL S.A.

ul. Inżynierska 3
67-100 Nowa Sól
Mapka

Wybierz język:


  1. Strona Główna
  2. Mapa Strony
  3. Kontakt