Projekty UE

Wzrost jakości świadczonych usług poprzez rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych pracowników formy Mazel M.H.Mazurkiewicz sp.j.

Informacje ogólne o projekcie

Dynamiczny rozwój budownictwa w ostatnich latach pozwolił na rozwinięcie się firm działających w poszczególnych branżach tego sektora. Idące za tym stale rosnące oczekiwania rynku branży elektroenergetycznej związane z zakresem i jakością świadczonych usług, kwalifikacjami pracowników i stosowaniem nowoczesnych rozwiązań powodują, że niezbędne stało się podjęcie decyzji o przygotowaniu i dostosowaniu firmy MAZEL do tych realiów.

Zarząd firmy ma świadomość, że proces ten musi objąć przygotowanie firmy do kompleksowej (od projektu do realizacji) obsługi klientów w zakresie elektroenergetyki, automatyki przemysłowej, sieci strukturalnych i instalacji alarmowych. Ma również świadomość, że to jeden z elementów rozwoju firmy, który nie będzie możliwy do realizacji bez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Dlatego priorytetem Zarządu stał się rozwój świadomości i kwalifikacji kadr stanowiący podstawowy czynnik rozwoju firmy.

Realizacja projektu „Wzrost jakości świadczonych usług poprzez rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych pracowników formy Mazel M.H.Mazurkiewicz sp.j.” w ramach POKL pozwoli firmie:

  • objąć szkoleniami ogólnymi całą grupę pracowników i przyczyni się do zagwarantowania wysokiej jakości ich kształcenia,
  • nawiązać współpracę z profesjonalnymi firmami szkoleniowymi, zatrudniającymi najlepszych specjalistów i przekazujących wiedzę o najaktualniejszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach wykorzystywanych w branży,

co gwarantuje szybsze  tempo wzrostu jakości i konkurencyjności usług firmy na rynku oraz przyczyni się do wzmocnienia jej pozycji na rynku.

POKL 8.1.1

Kontakt

MAZEL S.A.

ul. Inżynierska 3
67-100 Nowa Sól
Mapka

Wybierz język:


  1. Strona Główna
  2. Mapa Strony
  3. Kontakt