Mazel podczas Food Truck Fest w Nowej Soli

Mazel podczas Food Truck Fest w Nowej Soli

Cała majówka w nowosolskim Parku Krasnala stała pod znakiem dobrego jedzenia i wyśmienitej zabawy. Nie zabrakło również nas. Majówkę 2018 uznajemy za udaną!

W ramach festiwalu ulicznego jedzenia Food Truck Fest, razem z innymi firmami ze strefy przemysłowej, stworzyliśmy specjalny sektor w ramach inicjatywy Nowa Praca. Były leżaki, pufy, kawa i dobra lemoniada. Przy stoisku czekaliśmy na gości, którzy mogli z nami porozmawiać o ofertach pracy, rozwoju firmy lub po prostu zamienić kilka zdań.

Mazel podczas Food Truck Fest

Chcesz lemoniadę? Wypełnij ankietę!

Nie obyło się bez niespodzianek i konkursów. Lemoniadę rozdawali uczniowie nowosolskich szkół, ale w zamian trzeba było wypełnić ankietę. A pytania nie były łatwe. Pojawiły się na przykład te odnośnie firmy Mazel, np. „Co znajduje się w logo firmy Mazel” lub „Na jakiej ulicy mieści się siedziba firmy Mazel w Nowej Soli”. Nie brakowało również pytań technicznych. A wszystko to w ramach aktywizacji uczestników majówki. Oczywiście można było posiłkować się Internetem. Na tych, którzy najlepiej odpowiedzieli czekało losowanie i nagrody w postaci gadżetów i voucherów na potrawy z foodtrucków.

Mazel podczas Food Truck Fest w Nowej Soli

Nie samą pracą człowiek żyje!

Tego typu spotkania są niebywałą okazją do podzielenia się spostrzeżeniami na temat funkcjonowania firmy, porozmawiania o warunkach pracy, korzyściach i benefitach. Luźne rozmowy na takich wydarzeniach budują również dobrą atmosferę i przede wszystkim zaufanie do przedsiębiorstw. W końcu nie samą pracą człowiek żyje, czego dowodem jest zaangażowanie naszej oraz innych firm z inicjatywy Nowa Praca w organizację majówkowego święta pod znakiem ulicznego jedzenia.

Mazel podczas Food Truck Fest w Nowej Soli

Mamy nadzieję, że wszyscy przybyli nowosolanie będą miło wspominać majówkę. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!