piknik rodzinny mazel festyn

Festyn Rodzinny 2019

Co prawda Dzień Dziecka dopiero za miesiąc, ale już ruszamy z zapisami na nasz piknik rodzinny! Ciekawy jakie atrakcje dla Was planujemy? 

Festyn rodzinny dla każdego

Każdy zasługuje na chwilę odpoczynku i rozrywki. Najlepiej połączyć to ze spędzaniem czasu w gronie rodziny i znajomych! Specjalnie dla naszych pracowników i ich rodzin organizujemy w Dniu Dziecka festyn rodzinny! Nie będzie to zwykły event na świeżym powietrzu, tylko piknik w klimatach latynoskich rytmów! Nasze bioderka już chodzą, czujemy powiew gorącego klimatu i moc atrakcji. Nie ma czego się wstydzić i udawać, że takie zabawy to nie dla Ciebie. Pakuj swoją rodzinę do auta i przyjeżdżaj do Olchowego Gościńca w Ochli, będziemy na Ciebie czekać. My i gama rodzinnych niespodzianek.

Dla małych i dużych

Atrakcji dla każdego nie zabraknie. Na dzieci czekać będzie specjalna strefa dla najmłodszych, a w niej zjeżdżalnie, dmuchany zamek z Potworów i Spółki, malowanie twarzy i zabawy ruchowo-taneczne prowadzone przez animatora. Nikt nie będzie się nudził, nie ma takiej opcji! A co dla starszych? Wipeout Qube, czyli dmuchany tor przeszkód! Biegnij i nie daj się zatrzymać walcząc z przeszkodami. Będziesz miał też szansę wykazać się w Wielkiej Rodzinnej Olimpiadzie Sportowej. To co, spróbujesz swoich sił? Po wysiłku i zabawach będzie czekać pyszne jedzonko.

Zapisy do 20 maja przyjmuje Paulina Maścibroda – asystent@mazel.pl, 68 457 01 10

MAZEL_PLAKAT_FESTIWAL_RODZINNY_2019