Oferty
Pracy

Brygadzista/ kierownik budowy

brygadzista kierownik budowy

Obowiązki:

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy grupy elektromonterów;
  • Montaż instalacji elektrycznych;
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia;
  • Pomiary i rozruch w obiektach przemysłowych, elektrowniach i wielkopowierzchniowych budynkach użyteczności publicznej.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w kontroli wydajności prac;
  • Wykształcenia w zawodzie;
  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach, użyteczności publicznej;
  • Uprawnień SEP do 1kV;
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach niskoprądowych oraz światłowodowych.

Oferujemy:

  • Stawkę 16 Euro;
  • Stabilną pracę w polskiej firmie z 30-letnim doświadczeniem;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań;
  • Dojazdy do pracy oraz noclegi.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl.

Administratorem danych osobowych jest MAZEL S.A, kontakt z Administratorem możliwy pod adresem MAZEL S.A. ul. Inżynierska 3, 67-100 Nowa Sól, ado@mazel.plDane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 m-cy.  Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).