Oferty
Pracy

Brygadzista robót elektrycznych / Niemcy

brygadzista_robot_elektrycznych

Obowiązki:

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy grupy elektromonterów;
  • Rozliczanie wykonywanych prac;
  • Ewidencja czasu pracy;
  • Montaż instalacji elektrycznych;
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia.

Oczekujemy:

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego;
  • Doświadczenia w kierowaniu grupą pracowników;
  • Kontroli wydajności prac;
  • Wykształcenia w zawodzie;
  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach użyteczności publicznej;
  • Uprawnień SEP;
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • Znajomości pakietu MS Office Excel;
  • Gotowości do pracy na terenie Niemiec;
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach niskoprądowych oraz światłowodowych;
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych.

Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej:
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: stawka 16 euro brutto, firma zapewnia: dojazdy do pracy, noclegi, narzędzia, ubranie robocze
      • Współpraca z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą polską lub niemiecką: stawka 22 euro

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl.

Administratorem danych osobowych jest MAZEL S.A, kontakt z Administratorem możliwy pod adresem MAZEL S.A. ul. Inżynierska 3, 67-100 Nowa Sól, ado@mazel.plDane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 m-cy.  Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).