Oferty
Pracy

Kierownik budowy / Niemcy

kierownik-budowy

Obowiązki:

  • Realizacja projektów instalacji elektrycznych,
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy grupy elektromonterów,
  • Rozliczanie wykonywanych prac,
  • Ewidencja czasu pracy,
  • Zarządzanie stanem magazynowym na budowie

Oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia w kierowaniu grupą pracowników;
  • Doświadczenia w kontroli wydajności prac;
  • Wykształcenia technicznego;
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • Znajomości pakietu MS Office Excel na dobrym poziomie;
  • Gotowości do pracy na terenie Niemiec;
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, kat. E + D.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: stawka 18 euro brutto, firma zapewnia: dojazdy do pracy, noclegi, narzędzia, ubranie robocze
    • Współpraca z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą polską lub niemiecką: stawka 24 euro

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl.

Administratorem danych osobowych jest MAZEL S.A, kontakt z Administratorem możliwy pod adresem MAZEL S.A. ul. Inżynierska 3, 67-100 Nowa Sól, ado@mazel.plDane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 m-cy.  Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).