Oferty
Pracy

Monter rozdzielnic elektrycznych

monter rozdzielnic elektrycznych

Obowiązki:

 • Produkcja oraz montowanie elementów elektrycznych do szaf sterowniczych,
 • Montaż i łączenie rozdzielnic oraz skrzynek elektrycznych,
 • Praca na podstawie instrukcji instalacji i schematów elektrycznych.

Oczekujemy:

 • Wykształcenia elektrycznego,
 • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
 • Uprawnień SEP do 1kV mile widziane,
 • Zdolności manualnych i dokładności,
 • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

 • Stabilną pracę w firmie polskiej z 30-letnim doświadczeniem,
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do osiąganych rezultatów pracy.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAZEL S.A. z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)1 w celu przeprowadzenia rekrutacji (oraz do celów kolejnych rekrutacji)2”.
1 Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata
2 Wpisać w przypadku gdy kandydat zgadza się, aby jego dane były przechowywane do celów kolejnych rekrutacji

“Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest MAZEL S.A. z siedzibą w Zielonej Górze ul. Piaskowa 2a, 65-209 Zielona Góra, KRS nr 0000595087, zwana dalej: „Administratorem”. Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: m.nadrzycka@mazel.pl. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji lub w przypadku wyrażenia takiej zgody przez kandydata w celach kolejnych rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym zewnętrznym odbiorcom, w tym do odbiorców państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji tj. nie dłużej niż 6 miesiące, przez okres 3 lat na potrzeby kolejnych rekrutacji w przypadku wyrażenia zgody lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody. Po tym okresie dane będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.”