Oferty
Pracy

Samodzielny elektryk / Niemcy

mazel-majster-robot-elektrycznych-942x610

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych,
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,
  • Umiejętność podłączania rozdzielnic SN,
  • Czytanie schematów elektrycznych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia techniczne zawodowe,
  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach użyteczności publicznej,
  • Uprawnień SEP,
  • Gotowości do pracy na terenie Niemiec,
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach niskoprądowych oraz światłowodowych,
  • Mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych

Oferujemy:

  • Współpracę z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą polską lub niemiecką – stawka 20 Euro,
  • W razie potrzeby pomożemy zorganizować dojazd do pracy oraz noclegi.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl.

Administratorem danych osobowych jest MAZEL S.A, kontakt z Administratorem możliwy pod adresem MAZEL S.A. ul. Inżynierska 3, 67-100 Nowa Sól, ado@mazel.plDane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 m-cy.  Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).