Oferty
Pracy

Specjalista do spraw automatyki

automatyk praca

Przedsiębiorstwo Mazel S.A. w Nowej Soli poszukuje specjalisty do spraw automatyki. Sprawdź szczegóły oferty o pracę i wyślij swoje CV.

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE, Wago itp.),
  • Doświadczenia w programowaniu wizualizacji SCADA (Wonderware Intouch, system platfrom, Siemens Wincc itp.),
  • Doświadczenia w programowaniu paneli operatorskich HMI ( Wincc flexible, Astrada, Ge itp.),
  • Doświadczenia w rozruchach linii technologicznych,
  • Opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej,
  • Uruchomienia urządzeń i systemów automatyki,
  • Projektowanie rozdzielnic zasilająco-sterujących.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne (kierunek Automatyka lub pokrewny);,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • podstawowa znajomość środowiska AutoCAD;
  • znajomość sterowników oraz innych składników sieci;
  • znajomość protokołów komunikacyjnych dla instalacji przemysłowych;
  • doświadczenie w obsłudze i utrzymaniu produkcyjnych środowisk przemysłowych;
  • znajomość przeznaczenia i sposobu działania urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, firewalle);
  • wiedza w zakresie protokołów sieciowych (TCP/UDP, IP, ARP, DNS, HTTP(S));
  • umiejętność tworzenia i utrzymywania dokumentacji sieci OT/IT;Samodzielność
  • w planowaniu i realizacji zadań;
  • dobra komunikatywność w zakresie technicznym.