Nasi partnerzy technologiczni:

Projektowanie

Oferta

instalacje_1

KONCEPCJA

W oparciu o starannie wykonaną koncepcję przygotowujemy pełną wycenę usług oraz projekt, uwzględniający wymagania stawiane przez Klienta oraz ogólne normy i zasady bezpieczeństwa.

instalacje_7

PROJEKT

Przygotowania projektów instalacji, układów czy tras kablowych opieramy o najnowocześniejsze technologie, dostarczane przez takie narzędzia, jak AutoCAD oraz EPLAN. Zapewniamy im w ten sposób możliwie najlepszą precyzyjność i szczegółowość.

instalacje_4

WYKONANIE

W zakres naszych usług wchodzi także realizacja projektów budowlanych, wykonawczych oraz koncepcyjnych.

projektowanie_4

WIZUALIZACJA

Oferujemy przygotowanie wizualizacji, prezentującej zakres i kąt padania planowanej instalacji oświetleniowej wewnątrz i na zewnątrz budynków.

projektowanie_5

NADZÓR AUTORSKI

Niezbędnym elementem realizacji usługi jest nadzór autorski, który pozwala nam kontrolować przebieg prac i ich zgodność z projektem. Projektant regularnie sprawdza wykonanie na budowie, a w razie niezgodności, wstrzymuje dalsze prace.

projektowanie_6

OBLICZENIA ZWARCIOWE

Aby zapewnić 100% bezpieczeństwo zastosowanych rozwiązań, przygotowujemy pełne obliczenia zwarciowe, na podstawie których dobierane są zabezpieczenia i nastawy, gwarantujące sprawność i zgodność z zasadami bezpieczeństwa.

Projektowanie

Obszary działania

energetyka_5

INSTALACJE PRZEMYSŁOWE

Głównym obszarem naszych działań jest przygotowanie i wdrożenie projektu instalacji elektrycznej, energetycznej lub elektrotechnicznej dla inwestorów przemysłowych: fabryk, elektrowni, elektrociepłowni i innych zakładów o dużej powierzchni.

projektowanie_8

INSTALACJE OBIEKTOWE

Zajmujemy się także przygotowywaniem projektów dla obiektów użyteczności publicznej: szkół, uczelni, hoteli, galerii handlowych, instytucji.

projektowanie_9

SIECI ENERGOELEKTRYCZNE

Wykonujemy sieci energoelektryczne napowietrzne, linie kablowe oraz zasilające. Zakres prac może obejmować także zaprojektowanie i wdrożenie sterowania automatycznego.

projektowanie_10

UKŁADY POMIAROWE

Na życzenie inwestora przygotowujemy odczyt ilości zużytej energii w określonym zakresie czasowym, niezbędny do zaplanowania działań optymalizacyjnych i opracowanie budżetu przedsiębiorstwa.

Zobacz
realizacje

Nasze bogate doświadczenie obejmuje prace realizowane dla budynków przemysłowych, instytucji publicznych oraz domów mieszkalnych. Kliknij i sprawdź, na co nas stać.

PROJEKTOWANIE / MAZEL

Kontakt z Działem

Marek Kopeć
Marek Kopeć
Kierownik Działu
  • +48 68 45 70 103

  • +48 694 460 607

  • m.kopec@mazel.pl

DANE FIRMOWE

NOWA SÓL

Mazel S. A.
ul. Inżynierska 3
67-100 Nowa Sól
NIP: 929-009-44-21

  • +48 68 45 70 100

  • +48 68 45 70 101

  • biuro@mazel.pl