Realizacje
zagraniczne

Nasi partnerzy technologiczni:

Realizacje zagraniczne

Oferta

realizacje_1

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonaniem instalacji automatyki kontrolnopomiarowej wraz z uruchomieniem. W zakres usługi wchodzi zaprojektowanie, konfiguracja i wdrożenie układów sterowania, sterowników PLC oraz urządzeń i aparatów pomiarowych. Tworzymy także wizualizację procesów przemysłowych w oparciu o systemy SCADA oraz HMI.

realizacje_2

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Usługa obejmuje wykonanie instalacji wewnętrznej i zewnętrznej w obiektach, montaż rozdzielnic i pulpitów sterowniczych, osprzętu elektrycznego, instalacji odgromowych, przeciwpożarowych oraz alarmowych, a także monitoringu, telewizji przemysłowej CCTV czy sygnalizacji pożaru SAP.

realizacje_3

ENERGETYKA ZAWODOWA

Oferujemy wykonanie sieci elektroenergetycznych SN i NN kablowych i napowietrznych. W zakres usługi wchodzi także montaż i uruchomienie stacji transformatorowych, montaż złącz kablowych SN i NN, modernizacje oraz remonty sieci o niskim i średnim napięciu.

realizacje_4

PROJEKTOWANIE

Wykonujemy kompleksowe projekty sieci elektroenergetycznych dla budynków przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej z elementami automatyki przemysłowej. Wykonujemy układy pomiarowe, wskazujące ilość zużytej energii, a także wizualizacje kąta padania sieci oświetleniowych. Działamy na nowoczesnym oprogramowaniu AutoCAD oraz EPLAN.

realizacje_5

PREFABRYKACJA ROZDZIELNIC

Wykonujemy rozdzielnice na potrzeby przemysłowe oraz mieszkaniowe, a także tablice licznikowe i złącza zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami bezpieczeństwa. Na wykonane rozdzielnice udzielamy gwarancji i zabezpieczamy je odpowiednimi certyfikatami.

realizacje_6

WYNAJEM SPRZĘTU

Udostępniamy do użytku sprzęt o różnych parametrach technicznych wraz z doświadczonymi operatorami. Zapewniamy także usługę lokalizacji uszkodzeń kabli NN oraz ich trasowania.

Realizacje zagraniczne

Obszary działania

realizacje_7

BUDYNKI PRZEMYSŁOWE

Główny zakres naszej działalności obejmuje obsługę budynków przemysłowych o dużej powierzchni. W zakres usług wchodzi zarówno przygotowanie koncepcji, projektu, jego wdrożenie i wykonanie, jak i późniejszy serwis i kontrola jakości. Dysponujemy odpowiednim zespołem, zdolnym do obsługi wielu zleceń jednocześnie.

realizacje_8

BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Przygotowujemy instalacje oraz trasy kablowe również dla budynków użyteczności publicznej, m.in. hoteli, uczelni, szkół, instytucji publicznych.

realizacje_9

BUDYNKI PRYWATNE

Poza inwestorami i firmami podejmujemy się także zaprojektowania i wdrożenia instalacji dla Klientów prywatnych. Zapraszamy do współpracy.

nasze realiazacje

Nasze bogate doświadczenie obejmuje prace realizowane dla budynków przemysłowych, instytucji publicznych oraz domów mieszkalnych.

Realizacje zagraniczne / mazel

kontakt z działem

Małgorzata Żyłowska

Starszy Referent ds.Realizacji Projektów Zagranicznych

   +48 68 45 70 169

   +48 694 460 614

  export@mazel.pl

Joanna Klinger

Specjalista ds. Realizacji Projektów Zagranicznych

  +48 68 45 70 165

  +48 530 564 297

  export@mazel.pl

dane firmowe
nowa sól

Mazel S.A.
ul. Inżynierska 3
67-100 Nowa Sól
NIP: 929-009-44-21

  +48 68 45 70 100

  export@mazel.pl

staticmap