AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

NASI PARTNERZY

SIMENS
SIMENS
SIMENS
MITSUBISHI

Automatyka Przemysłowa

oferta

KONCEPCJA

Pomagamy opracować pełną koncepcję systemu sterowania, który zapewni przedsiębiorstwu optymalną efektywność oraz najlepsze wyniki.

PROJEKT

Przygotowujemy projekty wykonawcze i powykonawcze. Korzystamy z najnowszych technologii, jakie zapewniają narzędzia EPLAN oraz AutoCAD.

PROGRAMOWANIE

Specjalizujemy się w programowaniu sterowników PLC, central PPOŻ, inteligentnych budynków KNX, kontroli dostępu oraz SSWIN.

wizualizacja

Dobrze przygotowana wizualizacja pozwala na pełną ocenę efektów planowanych prac. Do jej przygotowania wykorzystujemy technologię HMI/SCADA/MES, zapewniające najwyższą jakość.

dostawa

W usłudze dostawy proponujemy montaż szaf sterowniczych, okablowanie i aparaturę pomiarową przez naszych specjalistów, którzy zapewnią profesjonalną i solidną instalację.

uruchomienie

Ważnym etapem naszych prac jest udział w uruchomieniu sprzętu, optymalizacji jego pracy oraz weryfikacji poprawności parametrów. Gwarantujemy dzięki temu sprawne działanie instalacji i pełne wykorzystanie jej potencjału.

serwis

Jesteśmy dla naszych Klientów nie tylko w trakcie realizacji zlecenia i gwarancji, ale także w okresie pogwarancyjnym. Usługa serwisowa obejmuje pełen zakres prowadzonych prac.

Zobacz

REALIZACJE

Nasze bogate doświadczenie obejmuje prace realizowane dla budynków przemysłowych, instytucji publicznych oraz domów mieszkalnych. Kliknij i sprawdź, na co nas stać.

Przejdź do realizacji

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

KONTAKT Z PIONEM

Automatyka przemysłowa

TOMASZ KOZIOŁKOWSKI

kierownik AUTOMATYZACJI PROCESÓW PRZEMYSŁOWYCH

dane firmowe

Mazel S.A.
Ul. Inżynierska 3
67-100 Nowa Sól
NIP: 929-009-44-21

+48 68 45 70 101

Mazel S.A.