Nasze
realizacje

POKAŻ realizacje dla:

lumel zielona góra

Lumel

Dla zielonogórskiej firmy Lumel wykonaliśmy projekt sieci energetycznej wraz z linią kablową SN, montażem transformatorów i rozdzielnic.

Więcej zdjęć
palmiarnia zielona góra

Palmiarnia

Palmiarnia w Zielonej Górze to ważny projekt, dla którego wykonaliśmy pełny zakres usług, związanych z projektowaniem, instalacją i montażem instalacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Więcej zdjęć
rektorat uz

Rektorat Uniwersytetu Zielonogórskiego

Jedną z naszych realizacji jest oświetlenie rektoratu zielonogórskiego uniwersytetu. Dzięki instalacjom elektrycznym oświetlone zostały nie tylko sale i korytarze wewnątrz budynku, ale również parking i droga dojazdowa.

Więcej zdjęć
makro zielona góra

Makro Cash & Carry

Hala Makro Cash & Carry zlokalizowana w Zielonej Górze była dużym projektem. Wykonaliśmy dla niego pełen zakres instalacji elektrycznych wewnętrznych, a także instalacje słaboprądowe, odgromowe. Podłączyliśmy szafy rozdzielcze i oświetlenie uliczne na terenie strefy.

Więcej zdjęć

Nord Napędy

Naszym dużym Klientem była nowosolska fabryka Nord Napędy. Prace objęły m.in. wykonanie przyłącza kablowego, instalacje elektryczne obejmujące oświetlenie budynku i zasilanie maszyn, instalację odgromową.

Więcej zdjęć

RECEPCJA / MAZEL

Kontakt z Działem

Ilona Kwasińska
Ilona Kwasińska
  • +48 68 45 70 100

  • +48 68 45 70 100

  • biuro@mazel.pl

DANE FIRMOWE

NOWA SÓL

Mazel S. A.
ul. Inżynierska 3
67-100 Nowa Sól
NIP: 929-009-44-21

  • +48 68 45 70 100

  • +48 68 45 70 101

  • biuro@mazel.pl