REALIZACJE ZAGRANICZNE

NASI PARTNERZY

SIMENS
SIMENS
SIMENS
MITSUBISHI

Realizacje Zagraniczne

oferta

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonaniem instalacji automatyki kontrolnopomiarowej wraz z uruchomieniem. W zakres usługi wchodzi zaprojektowanie, konfiguracja i wdrożenie układów sterowania, sterowników PLC oraz urządzeń i aparatów pomiarowych. Tworzymy także wizualizację procesów przemysłowych w oparciu o systemy SCADA oraz HMI.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Usługa obejmuje wykonanie instalacji wewnętrznej i zewnętrznej w obiektach, montaż rozdzielnic i pulpitów sterowniczych, osprzętu elektrycznego, instalacji odgromowych, przeciwpożarowych oraz alarmowych, a także monitoringu, telewizji przemysłowej CCTV czy sygnalizacji pożaru SAP.

ENERGETYKA ZAWODOWA

Oferujemy wykonanie sieci elektroenergetycznych SN i NN kablowych i napowietrznych. W zakres usługi wchodzi także montaż i uruchomienie stacji transformatorowych, montaż złącz kablowych SN i NN, modernizacje oraz remonty sieci o niskim i średnim napięciu.

PROJEKTOWANIE

Wykonujemy kompleksowe projekty sieci elektroenergetycznych dla budynków przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej z elementami automatyki przemysłowej. Wykonujemy układy pomiarowe, wskazujące ilość zużytej energii, a także wizualizacje kąta padania sieci oświetleniowych. Działamy na nowoczesnym oprogramowaniu AutoCAD oraz EPLAN.

PREFABRYKACJA ROZDZIELNIC

Wykonujemy rozdzielnice na potrzeby przemysłowe oraz mieszkaniowe, a także tablice licznikowe i złącza zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami bezpieczeństwa. Na wykonane rozdzielnice udzielamy gwarancji i zabezpieczamy je odpowiednimi certyfikatami.

WYNAJEM SPRZĘTU

Udostępniamy do użytku sprzęt o różnych parametrach technicznych wraz z doświadczonymi operatorami. Zapewniamy także usługę lokalizacji uszkodzeń kabli NN oraz ich trasowania.

Zobacz

REALIZACJE

Nasze bogate doświadczenie obejmuje prace realizowane dla budynków przemysłowych, instytucji publicznych oraz domów mieszkalnych. Kliknij i sprawdź, na co nas stać.

Przejdź do realizacji

realizacje zagraniczne

KONTAKT Z PIONEM

MAŁGORZATA ŻYŁOWSKA

Starszy Referent ds.Realizacji Projektów Zagranicznych

     +48 68 45 70 169

  +48 694 460 614

   ​  export@mazel.pl

JOANNA KLINGER

Z-ca Kierownika Działu Realizacji Projektów Zagranicznych Ds. Administracyjnych i Rozwoju

     +48 68 45 70 165

  +48 530 564 297

   ​  export@mazel.pl

dane firmowe

Mazel S.A.
Ul. Inżynierska 3
67-100 Nowa Sól
NIP: 929-009-44-21

+48 68 45 70 101