PROJEKTOWANIE

NASI PARTNERZY

SIMENS
SIMENS
SIMENS
MITSUBISHI

Projektowanie

oferta

KONCEPCJA

W oparciu o starannie wykonaną koncepcję przygotowujemy pełną wycenę usług oraz projekt, uwzględniający wymagania stawiane przez Klienta oraz ogólne normy i zasady bezpieczeństwa.

PROJEKT

Przygotowania projektów instalacji, układów czy tras kablowych opieramy o najnowocześniejsze technologie, dostarczane przez takie narzędzia, jak AutoCAD oraz EPLAN. Zapewniamy im w ten sposób możliwie najlepszą precyzyjność i szczegółowość.

wykonanie

W zakres naszych usług wchodzi także realizacja projektów budowlanych, wykonawczych oraz koncepcyjnych.

wizualizacja

Oferujemy przygotowanie wizualizacji, prezentującej zakres i kąt padania planowanej instalacji oświetleniowej wewnątrz i na zewnątrz budynków.

NADZÓR AUTORSKI

Niezbędnym elementem realizacji usługi jest nadzór autorski, który pozwala nam kontrolować przebieg prac i ich zgodność z projektem. Projektant regularnie sprawdza wykonanie na budowie, a w razie niezgodności, wstrzymuje dalsze prace.

OBLICZENIA ZWARCIOWE

Aby zapewnić 100% bezpieczeństwo zastosowanych rozwiązań, przygotowujemy pełne obliczenia zwarciowe, na podstawie których dobierane są zabezpieczenia i nastawy, gwarantujące sprawność i zgodność z zasadami bezpieczeństwa.

Zobacz

REALIZACJE

Nasze bogate doświadczenie obejmuje prace realizowane dla budynków przemysłowych, instytucji publicznych oraz domów mieszkalnych. Kliknij i sprawdź, na co nas stać.

Przejdź do realizacji

projektowanie

KONTAKT Z PIONEM

Projektowanie

marek kop

dyrektor pionu projektowania i elektroenergetyki

dane firmowe

Mazel S.A.
Ul. Inżynierska 3
67-100 Nowa Sól
NIP: 929-009-44-21

+48 68 45 70 101

Mazel S.A.