Mazel inicjatywa Nowa Praca

Mazel uczestniczy w inicjatywie Nowa Praca

Nowa Praca to projekt realizowany przez kilka przedsiębiorstw z nowosolskiej strefy ekonomicznej. Mazel aktywnie w nim uczestniczy.

Dzięki współpracy Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej z kilkoma przedsiębiorstwami, w tym firmą Mazel, stworzony został specjalny portal informacyjny. W serwisie prezentowane są aktualności z regionu Nowej Soli i województwa lubuskiego. Dlaczego Nowa Sól? Miasto i strefa ekonomiczna prężnie się rozwijają. Dzięki serwisowi każdy zainteresowany wie, co dzieje się w regionie i na rynku pracy.

Dla kogo skierowany jest serwis Nowa Praca?

OPZL dzięki swojemu doświadczeniu w prowadzeniu inicjatyw dla biznesu, chce stworzyć gospodarczy organizm, budując współpracę między firmami na terenie zamieszkiwanym przez blisko 5 mln osób. Bliskość granicy również jest istotne. Serwis Nowapraca.info skierowany jest do pracowników firm w strefie, mieszkańców regionu a także Polaków mieszkających poza granicami kraju.

nowa praca mazel

W serwisie prezentowane są firmy uczestniczące w projekcie, dowiemy się, co aktualnie dzieje się w regionie oraz jakie prowadzone są w strefie nabory. Zachęcamy do odwiedzania portalu i sprawdzania aktualnych ofert pracy w firmie Mazel.