Mazel Targi Pracy

Mazel na Targach Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego

14 marca uczestniczyliśmy w największych w regionie Targach Pracy. Wydarzenie odbyło się na Wydziale Mechaniki Uniwersytetu Zielonogórskiego.

To niezwykła przyjemność móc uczestniczyć w tego typu imprezach, które umożliwiają młodym ludziom zapoznanie się z rynkiem pracy. To okazja, aby zostawić swoje CV, ale również porozmawiać z przedstawicielami firm i zadać kilka pytań. Nie inaczej było na Uniwersytecie Zielonogórskim, gdzie stoisko Mazel było oblegane przez studentów i szukających pracę.

Mazel Targi Pracy

Rozdaliśmy firmowe gadżety i kilkadziesiąt ulotek. Porozmawialiśmy z ambitną młodzieżą studencką oraz tłumaczyliśmy dlaczego warto u nas pracować. Takie spotkania budują zaufanie i pokazują otwartość firmy, co może w przyszłości procentować. Czekamy na zgłoszenia odnośnie ofert pracy, które dostępne są również na naszej stronie, w zakładce KARIERA.

Mazel Targi Pracy

Już niebawem spotkamy się na nowosolskich targach

Mazel uczestniczyć będzie również w lokalnym wydarzeniu. Zaprezentujemy swoje stoisko na IV Nowosolskich Targach Pracy i Edukacji, które odbędą się 20 marca w Hali Sportowej CKZiU „Elektryk”, przy ul. Piłsudskiego 61 w Nowej Soli.

Mazel Targi Pracy Nowa Sól

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć nieco więcej o naszej firmie. Będzie okazja znowu porozmawiać.