mazel na kongresie rodzinnym

MAZEL na V Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych

Właściciele Mazel uczestniczyli w piątej edycji Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, które odbyły się 19-20 marca w Poznaniu.

Co roku w Poznaniu odbywają się specjalne spotkania firm rodzinnych. Organizowane są one przez Instytut Biznesu Rodzinnego. 19 i 20 marca na wydarzenie przyjechali przedstawiciele rodzinnych biznesów z całej Polski i zagranicy. Firmę Mazel reprezentowali właściciele – Pan Henryk i Mirosława Mazurkiewiczowie oraz Pani Katarzyna Chrzanowska, Członek Zarządu.

mazel na kongresie rodzinnym

Tematem tegorocznego Kongresu była moc drzewa genealogicznego – siła relacji rodzin biznesowych. Zaproszeni prelegenci oraz uczestnicy rozmawiali o sile wartości będących podstawą tworzenia mechanizmów ładu rodzinnego dla zapewnienia długowieczności firm rodzinnych.

Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych to wydarzenie, na którym uczestnicy biorą udział w prelekcjach i warsztatach. Na własnym przykładzie starają się pokazać i przekonać, że nazwisko właściciela stoi za dobrym imieniem firmy, jej długowieczności i wartościowych decyzjach, sprzyjających rozwojowi i mających wpływ na poprawę wyników ekonomicznych rodzinnego biznesu. Podczas kongresu właściciele firm dzielą się swoim doświadczeniem w zakresie m.in. funkcjonowania, zarządzania i promocji.

Zdjęcia: Wojciech Jączyński