Mazel na IV Nowosolskich Targach Pracy i Edukacji

MAZEL na targach pracy w Nowej Soli

20 marca odbyły się IV Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji. Nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu.

Nowosolskie targi pracy były idealną okazją do zaprezentowania się większości firm z regionu i strefy, a także szkół ponadgimnazjalnych, uczelni wyższych i placówek powiatu nowosolskiego. W tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej firmy. Targi odbyły się 20 marca 2018 r. w Hali Sportowej CKZiU „Elektryk”. Uczestniczyło w nich blisko 50 firm z regionu.

Mazel na IV Nowosolskich Targach Pracy i Edukacji

Przy naszym stoisku można było zaczerpnąć najświeższych informacji odnośnie aktualnych ofert pracy w Mazel. To była również okazja do porozmawiania z nami na różne tematy, łącznie z tym jak rozwija się nasza firma. Rozdaliśmy gadżety, ulotki oraz wiele uśmiechów. Mamy nadzieję, że przełoży się to również na spływające aplikacje na wolne w naszej firmie stanowiska. Oferty dostępne są również na naszej stronie, w zakładce Kariera.

Mazel na IV Nowosolskich Targach Pracy i Edukacji

Lubimy takie wydarzenia, gdzie można spotkać się z ambitną młodzieżą oraz potencjalnymi kandydatami i porozmawiać o sytuacji na rynku pracy, szczególnie w Nowej Soli. Cieszy, że miasto się rozwija, a z nim regionalne firmy, w tym Mazel.