mazel wyjazd szkoleniowo-integracyjny

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Niesulicach

Między 14 a 16 czerwca 2018 r. w Niesulicach odbyło się spotkanie podsumowujące program rozwojowy, który trwał w naszej firmie aż cztery miesiące.

Od marca tego roku nasza kadra menedżerska oraz kierownicza szkoliła się w dwóch programach, realizowanych przez firmę LMI Polska Sp. z o.o.:

  • rozwoju umiejętności przywództwa strategicznego i zarządzania zmianą – od 1 marca do 8 czerwca br.;
  • podniesienia efektywności działania dla pracowników Mazel S.A. – od 2 marca do 25 czerwca br.

Oba programy realizowane były w ramach Lubuskich Bonów Rozwojowych, które pozyskaliśmy dzięki pomocy i wsparciu Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej oraz Agencji Rozwoju Regionalnego w Zielonej Górze.

Szkolenie i integracja

Zakończenie tak obszernych szkoleń było dobrą okazją do zorganizowania spotkania szkoleniowo-integracyjnego, które odbyło się w Niesulicach w połowie czerwca. Jego tytuł brzmiał: „Strategia realizacji zadań 2018/2019 prac w kraju i za granicą”. Towarzyszyły im przemówienia i wystąpienia zarządu i przedstawicieli poszczególnych działów. Katarzyna Chrzanowska podsumowała program podniesienia efektywności działania dla pracowników Mazel. Prezes firmy, Henryk Mazurkiewicz, omówił strategie realizacji zadań na lata 2018-2020. Następnie Robert Szymański i Paweł Chrzanowski omówili realizacje prac w kraju i za granicą.

Spotkanie zakończyliśmy wręczeniem certyfikatów, a później przyszedł czas na integrację. Towarzyszyły jej smaczne dania z grilla na świeżym powietrzu, piękne widoki dookoła, a nawet wspólne ćwiczenia. W końcu w zdrowym ciele zdrowy duch! Zobaczcie, jak mijał nam czas: