mazel certyfikat jakości

Pozytywna rekomendacja dla systemu zarządzania spółki Mazel S.A.

Miło nam poinformować, że na podstawie rekomendacji audytora wiodącego oraz dokumentacji z audytu przeprowadzonego w czerwcu, Jednostka Certyfikująca Systemy Zarządzania TÜV Rheinland Cert GmbH stwierdza, że system zarządzania spółki MAZEL S.A. jest zgodny z wymaganiami standardu SCC**, wyd. 2011.

Oznacza to, że termin ważności naszego certyfikatu zostaje utrzymany i jest ważny do roku 2019.

Certyfikat

SCC**:2011

Certyfikacja systemów zarządzania, procesów IT oraz całych organizacji sprawdzana jest pod kątem międzynarodowych standardów i norm. Jednym z kryteriów utrzymania pozytywnej rekomendacji jest ciągłość poprawy zadowolenia klienta zgodnie z wymogami normy ISO 9001, która obejmuje zarówno podniesienie ważności każdego problemu, jak i reakcję na wszelkie nieprawidłowości pojawiające się w firmie.

Znak TÜV Rheinland jest synonimem sprawdzonego bezpieczeństwa i jakości. Cieszymy się, że po raz kolejny spełniliśmy coraz wyższe wymagania wobec naszej firmy. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z naszych usług, którym zapewniamy najwyższą jakość i efektywność.

Informacje o naszym certyfikacie dostępne są na stronie http://www.certipedia.com/ pod numerem identyfikacyjnym: 9105060452.