kręgle nowa praca mazel

Rywalizacja Nowej Pracy: Mazel na 2. miejscu!

W sobotę, 17 listopada, najlepsi z najlepszych w grze w kręgle z czterech firm inicjatywy Nowa Praca spotkało się w kręgielni Bowling Club w Zielonej Górze. Nie brakowało sportowych emocji, prawdziwego ducha walki, ale też humoru i doskonałych nastrojów.


Mazel jest częścią nietypowej inicjatywy Nowa Praca od początku jej istnienia. W jej ramach pięciu pracodawców ze strefy ekonomicznej w Nowej Soli łączy siły, by szukać zdolnych, ambitnych pracowników oraz promować własne działania. Stałym elementem tej współpracy są akcje rekrutacyjne i promocyjne, m.in. słynna już strefa relaksu podczas zielonogórskich Food Trucków czy ostatnie wydarzenie cieszące się dużą popularnością – Przystanek Praca. Tym razem pracodawcy postanowili umilić czas zatrudnionym już pracownikom i zorganizować zawody w kręglach.

Integracja ze zdrową rywalizacją w tle

Zawodnicy walczyli o puchar w pięcioosobowych drużynach, reprezentując swoją firmę. Drużyny były mieszane, damsko-męskie, a każdy gracz dawał z siebie wszystko. W ramach rywalizacji rozegrane zostały dwie tury po dziesięć rzutów. Od początku wszystkim dopisywał doskonały humor sprawiając, że spotkanie okazało się ogromnym sukcesem integracyjnym.

Drużynę Mazel reprezentowała Aga, Martyna, Marcin, Piotrek oraz Tomek. Kasia z zarządu oraz asystentka Paulina gorąco ich dopingowały. Chociaż nie udało się pokonać silnej załogi z JOST-a, nasi dzielni zawodnicy walczyli do końca, zajmując drugie miejsce zaraz za zwycięzcami.

Gratulacje dla wszystkich

Oto wyniki naszej rywalizacji:

1. miejsce – JOST
2. miejsce – Mazel
3. miejsce – Nord Napędy
4. miejsce – Alumetal

Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowej postawy i dużych umiejętności, a przede wszystkim – chęci, by wspólnie spędzać czas po godzinach pracy. Doświadczenie pokazuje nam, że aktywność fizyczna integruje najlepiej, a wysiłek, jaki trzeba włożyć w organizację wspólnej akcji sprawia, że satysfakcja jest jeszcze większa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie spotkania!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia: