Połączmy siły! Zbieramy dary dla „Szlachetnej Paczki”

Witajcie,

w ramach integracji pracowników MAZELa dział DRZ chciałby zachęcić Was do wsparcia akcji „Szlachetna Paczka”.

Jeśli Wam też taka potrzeba pomocy w duszy gra, każdy chętny będzie mógł przekazać dobrowolną kwotę bądź rzeczy materialne na cel „Szlachetnej Paczki”.

Z rodzin zgłoszonych do programu „Szlachetna Paczka” wybraliśmy samotną, 26-letnią matkę z trójką dzieci z Nowogrodu Bobrzańskiego, której szczegółowy profil i potrzeby opisane są >> TUTAJ.

Pieniądze (zbieramy głównie na lodówkę, ale potrzebne są także biurko i łóżko piętrowe) oraz dary będziemy przyjmować do dnia 05.12.2018. Pieniądze można wrzucać do skarbonki znajdującej się w sekretariacie na piętrze u Pauliny, a rzeczy materialne prosimy przynosić bezpośrednio do pokoju DRZ (nr 128). Bardzo prosimy osoby chętne do pomocy, aby nie zwlekały do ostatniej chwili, musimy mieć czas na uzupełnienie ewentualnych braków oraz zakup sprzętu w ostatnich dniach trwania akcji. Stworzyliśmy tabelę Excel, w której można deklarować (wpisując swoje imię, inicjały itp.), które rzeczy z listy dana osoba przyniesie, pozwoli to uniknąć sytuacji, w której dary dublowałyby się, bądź jednych rzeczy byłoby zbyt wiele, a innych by brakowało.

Tabela Excel z przedmiotami i sprzętami do pobrania >> TUTAJ

Dostarczenie paczki do magazynu nastąpi 08 lub 09 grudnia. 

Namawiamy, ale nie zmuszamy. Akcja ruszy na pewno, im więcej z nas weźmie w niej udział, tym lepiej. Niech to będzie akt dobrej, nieprzymuszonej woli, a chęć wsparcia tej akcji wypływała gdzieś z głębi serca.

POMAGAMY, POMÓŻ I TY!