II-przystanek-praca-2019

II Przystanek Praca

Już 14 czerwca odbędzie się w Nowej Soli druga edycja akcji „Przystanek Praca” przygotowanej przez firmy zrzeszone w inicjatywie Nowa Praca. Akcja w zeszłym roku cieszyła się naprawdę dużą popularnością i zgromadziła wielu zainteresowanych pracą w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Przystanek Praca

Przystanek Praca jest akcją przygotowaną specjalnie z myślą o osobach, które chciałyby zatrudnić się w jednej z nowosolskich firm, ale nie znają panujących w nich warunków czy systemu pracy. Można wybrać się w krótką podróż autobusem miejskim, odwiedzić rekrutujące przedsiębiorstwa i złożyć do nich CV. Jako pracodawcy chcemy pokazać, że dojazd do pracy w naszej strefie ekonomicznej nie jest problematyczny, a rozkład jazdy jest dostosowany do godzin zmian w zakładach pracy. Otwieramy swoje drzwi by móc zachęcić osoby niezdecydowane i pomóc im podjąć decyzję o zatrudnieniu.

14 czerwca

Do naszej firmy zapraszamy już 14 czerwca w piątek od godziny 13.30. Dla uczestników przygotowaliśmy rozkład jazdy komunikacji miejskiej linią nr 11 i 13 oraz w drodze powrotnej: liniami nr 3 i 14 – każdy będzie mógł znaleźć trasę i godzinę, która będzie mu w pełni odpowiadać. Chcesz wziąć udział w naszej akcji? Zarejestruj się! Zapisy trwają do 12 czerwca, a liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Co warto wiedzieć? Przystanek Praca jest całkowicie bezpłatny!

Jak dołączyć do wydarzenia?

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie https://nowapraca.info/drugi-przystanek/