poznaj nas mazel piotr goluda

Poznaj nas: Piotr Goluda

Przedstawiamy naszego kolejnego pracownika, który występuje w cyklu Poznaj nas! Piotr Goluda zaczynał pracę jako montażysta, teraz kieruje działem prefabrykacji rozdzielnic.

Jaką funkcję pełnisz w Mazelu?

Od prawie roku jestem kierownikiem działu prefabrykacji rozdzielnic. Wcześniej pracowałem na prefabrykacji jako monter, później pół roku pracowałem jako asystent projektanta. Współpracuję z kolegami, którzy właściwie uczyli mnie elektryki. Pracuję w wyuczonym zawodzie, realizuję się – można śmiało powiedzieć, że robię to co lubię. Interesuję się rozdzielnicami, chyba interesują mnie najbardziej z elektryki. Pracuję z fajnymi ludźmi, nie ma między nami żadnych zgrzytów, jest w porządku.

Można powiedzieć, że awansowałeś?

Tak, chyba tak. To realizacja moich małych celów – zrezygnowałem z pracy jako monter na koszt projektowania, miałem potrzebę samorozwoju. Później zrezygnowałem z projektowania, wróciłem na prefabrykację bo też czułem, że może mnie to dalej rozwijać. Na razie jestem tutaj i czuję się z tym dobrze.

A co po pracy?

W styczniu urodziło nam się drugie dziecko, także siedzimy sobie w czwórkę w domu. Po pracy raczej na luzie – spotkania ze znajomymi. Lubię też grać na gitarze, realizuję się muzycznie. Może kiedyś uda się założyć ze znajomymi mały band. Jakoś leci!