food truck fest zielona góra nowa praca

Lubimy dobrze zjeść!

9. edycja Food Truck Fest w Zielonej Górze przed nami! Już w ten weekend na placu koło Centrum Biznesu możesz spróbować smaków z całego świata! Co Cię czeka oprócz dobrego jedzenia? 

Tak gorąco jeszcze nie było!

Ostatni weekend wakacji musi być zakończony z przytupem! Dlatego właśnie Mazel z inicjatywą Nowa Praca i Reprezentuj.com organizują dziewiątą już edycję Food Truck Fest, na której nie zabraknie ciekawych atrakcji. Tradycyjnie do Waszej dyspozycji będzie cały kulinarny świat! Do Zielonej Góry zjadą food trucki z kuchnią azjatycką, grecką, meksykańską i amerykańską. Będą klasyczne burgery, najlepsze frytki w mieście, dania z woka i wielkie burito! Znajdzie się oczywiście też coś dla fanów słodkich smaków – gofry, lody, naleśniki… Na samą myśl cieknie nam ślinka!

Kilka nowości

Czekać będzie na Was kilka nowości – po pierwsze, przenosimy się o kilkaset metrów – będziemy na Was czekać na placu przy Centrum Biznesu. Więcej miejsca, więcej możliwości! Tak jak zwykle, rozkoszując się swoim jedzeniem z fury, będziecie mogli odpocząć na pufach i leżakach Nowej Pracy w strefie relaksu. Podczas dotychczasowych edycji rozmawialiśmy o rekrutacji w nowosolskich firmach z naszej Inicjatywy i zbieraliśmy CV. Tym razem będzie trochę inaczej! Nadal chętnie będziemy opowiadać o naszych możliwościach, ale postanowiliśmy zrobić coś więcej! Wykorzystamy Food Truck Fest vol. 9 do szczytnego celu! Na stoisku Nowej Pracy będziemy zbierać pieniądze na na spłatę kosztu remontu Ośrodka Oparcia Społecznego dla Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych “Pomóż, nie będę sam” w Nowej Soli. Poczęstuj się naszą orzeźwiającą lemoniadą przygotowaną przez uczniów ze Spółdzielni Uczniowskiej “Smakołyki” i wrzuć do puszki kilka groszy! Z racji, że Food Truck Fest jest imprezą dla każdego, w tym roku będziemy mieli także propozycję dla dzieci! W niedziele odbędą się warsztaty kulinarne organizowane przez Ence Ręce.

Macie wolny weekend? Wpadajcie do Zielonej Góry na plac przy Centrum Biznesu i zakończcie smacznie wakacje! Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu.