Nowa Praca na 9. Food Truck Fest [ZDJĘCIA]

W poprzedni weekend razem z Nową Pracą i Reprezentuj zamknęliśmy sezon wakacyjny! Dziewiąta edycja Food Truck Fest była wyjątkową – dlaczego? Przekonajcie się sami.

Dobre jedzenie, dobra zabawa

Zakończenie wakacji z firmami Mazel, AB Foods, Alumetal, JOST i Nord Napędy było w tym roku wyjątkowe! Ostatni weekend sierpnia spędziliśmy w Zielonej Górze na kolejnym już święcie food trucków, które tłumnie zjechały na plac przy Centrum Biznesu. Tak jak zwykle można było skosztować jedzenia z naprawdę różnych stron świata – były azjatyckie pierożki i dania z woka, greckie souvlaki, amerykańskie pastrami a także meksykańskie przysmaki. Naprawdę można było się najeść! Jak przy każdej foodtuckowej okazji, nie obyło się też bez dobrej zabawy. Pick-up z głośną muzyką, strefa relaksu z pufami i leżakami Nowej Pracy, a także warsztaty kulinarne dla dzieci zorganizowane przez Ence Ręce. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Pomagamy!

Nowa Praca jak zwykle miała swoje stanowisko z lemoniadą przygotowaną przez uczniów ze Spółdzielni Uczniowskiej “Smakołyki”. Smaczny napój nie tylko orzeźwiał ciało, ale także serca! Podczas food trucków zbieraliśmy pieniądze na na spłatę kosztu remontu Ośrodka Oparcia Społecznego dla Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych “Pomóż, nie będę sam” w Nowej Soli. Przy częstowaniu się lemoniadą Nowej Pracy można było wrzucić coś od siebie do naszej puszki.

Ciekawi jak udała się impreza? Zobaczcie galerię zdjęć!