Spełniamy wymagania ISO 9001:2015-10

Zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Naszą ciężką pracę potwierdzają różnego rodzaju certyfikaty i uzyskane tytuły, w tym certyfikat ISO 9001.

Czym jest norma ISO 9001:2015?

To najpopularniejszy standard z rodziny norm międzynarodowych określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. Najogólniej rzecz ujmując, normy ISO pozwalają firmie podnosić poziom swojej działalności i spełniać oczekiwania rynku, a także klientów. Norma ISO wprowadza dokładny podział pracy i odpowiedzialności dla wszystkich pracowników. Pozwala to na usprawnienie efektów pracy oraz poprawę zadowolenia wśród klientów. Normę tę mogą stosować wszystkie organizacje, niezależnie od ich wielkości i rodzaju. ISO 9001:2015 ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.

Certyfikaty w MAZEL

W piątek 13 września odbył się w naszej firmie audyt jednostki certyfikującej i zakończył się bez uwag! Wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001 posiadamy już od 14 lat! Oprócz tego jako firma możemy pochwalić się innymi certyfikatami, które potwierdzają naszą jakość i zachowywanie najwyższych standardów na rynku. Oprócz certyfikatu ISO 9001:2015 otrzymaliśmy koncesję MSWiA, certyfikat Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej czy tytuł „Twój Partner w Biznesie 2018”.