Wicemistrzowie w II Turnieju w Kręgle

II Turniej w Kręgle pracowników Nowej Pracy

W połowie października wzięliśmy udział w integracji z pracownikami firm JOST, Alumetal i Nord podczas turnieju w kręgle. To już druga edycja tego wydarzenia i nieskromnie przypomnimy, że to właśnie my ją zainicjowaliśmy! Impreza odbyła się 11 października w kręgielni Bowling Club w Zielonej Górze. Tak jak w poprzednim roku, nie zabrakło sportowych emocji i wrażeń! Turniej w kręgle to przede wszystkim sportowa rywalizacja – zawodnicy dzielnie przygotowywali się do zawodów, żeby zająć jak najlepsze miejsca. Do pięcioosobowej drużyny wytypowaliśmy naszych najlepszych zawodników!

O włos od zwycięstwa

Pracownicy bawili się świetnie, co z resztą możecie zobaczyć na zdjęciach! Chociaż przygotowywaliśmy się sumiennie do turnieju, zabrakło nam kilku punktów do wygrania rywalizacji. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce zdobywając 1287 punktów. Ciekawi jak przedstawiała się tabela po ostatnich rzutach?

Wyniki:

1. miejsce – JOST – 1508 puntków
2. miejsce – Mazel – 1287 punktów
3. miejsce – Nord Napędy – 1236 puntków
4. miejsce – Alumetal – 1127 puntków

Co ciekawe, firmy skończyły rywalizację dokładnie na tych samych pozycjach co w pierwszej edycji turnieju! Już szykujemy się do kolejnej edycji, mamy nadzieje, że tym razem zwycięskiej! Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę!

Autor zdjęć: Violetta Cichomska – Capińska