mazel na targach pracy uz

V Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji

Już 19 listopada weźmiemy udział w V Nowosolskich Targach Pracy i Edukacji, które odbędą się w Hali Sportowej CKZiU Elektryk w Nowej Soli. Wszystkich zainteresowanych pracą u nas, serdecznie zapraszamy! 

Po co brać udział w targach pracy?

Takie wydarzenie to świetny sposób na rozeznanie się w lokalnym rynku pracy. Przy naszym stoisku odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. To okazja by zapytać o nasze aktualne oferty pracy, możliwość obycia wakacyjnego stażu czy praktyk studenckich. Targi pracy to przede wszystkim możliwość spotkania się twarzą w twarz z lokalnymi pracodawcami, poznania benefitów płynących z pracy w danym przedsiębiorstwie. To także okazja dla uczniów i studentów – dzięki rozmowie z naszymi pracownikami łatwiej podjąć decyzję o dalszej edukacji lub kształceniu się w konkretnym kierunku.

Targi organizowane są przez Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli oraz Starostwo Powiatowe w Nowej Soli. Wydarzenie skierowane jest głównie do młodych ludzi, którzy stają przed wyborem kolejnego etapu edukacji. Nasi przedstawiciele chętnie jednak udzielą porad osobom bezrobotnym i poszukującym pracy.