Świąteczna atmosfera w Mazelu

Grudzień to czas przygotowań do Bożego Narodzenia i wspólnego celebrowania świątecznej atmosfery. I w naszej firmie nie zabrakło świątecznych spotkań i emocji! Zobaczcie sami! 

Firmowe Mikołajki

6. grudnia był dla nas naprawdę świątecznym dniem. Rano naszą firmę odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj! Towarzyszył mu oczywiście urocze Śnieżynki, które dzielnie pomagały Mikołajowi rozdawać mikołajkowe upominki. Chociaż byliśmy w tym roku wyjątkowo grzeczni, zdobycie prezentów wcale nie było takie łatwe jak mogłoby się wydawać! Na każdego chętnego czekał specjalny tor przeszkód przygotowany przez ekipę Świętego Mikołaja. Co musieli zrobić nasi pracownicy? Na liście zadań było między innymi przejście pod barierką, skakanie na skakance i przejście przez auto Mikołaja, Pandę 😉 Po przejściu toru, nasi pracownicy w nagrodę otrzymywali prezent i mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i Śnieżynkami.

Spotkanie mikołajkowe w Grape Town

W dzień Mikołajki w siedzibie firmy, a wieczorem… spotkanie pracowników w zielonogórskim hotelu Grape Town. Najpierw uroczysta kolacja, a później moc atrakcji i firmowa integracja! Tego wieczoru czekał na nas występ taneczny studia tańca Spoko Family oraz gra w bingo, ruletkę i pokera. Było naprawdę gorąco! W trakcie naszego spotkania rozstrzygnęliśmy też konkurs na firmową kartkę elektroniczną. Wygrał Paweł Gałecki, a jego kartkę będziecie mogli zobaczyć już wkrótce na naszym blogu i Facebooku! Wszystko odbywało się w ciepłej i przyjaznej atmosferze, na co dowodem są zdjęcia z imprezy! Zobaczcie sami.