Karta rabatowa Nowej Pracy

Karta rabatowa Nowej Pracy

Czy znasz już program lojalnościowy Nowej Pracy? Jako pracownik firmy Mazel, możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Poznaj szczegóły!

Karta rabatowa Nowej Pracy

Po kilku miesiącach przygotowań ruszył programy lojalnościowy skierowany do pracowników firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca. Dzięki karcie rabatowej każdy pracownik Mazelu może skorzystać z atrakcyjnych zniżek w ponad 30 punktach. To lokalne firmy działające w Nowej Soli, Zielonej Górze lub w okolicy. Wśród nich znajdują się sklepy odzieżowe, restauracje, szkoły językowe, usługi fryzjerskie i wiele innych. Punkty zostały tak dobrane,aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pełna lista firm wraz z podanymi rabatami jest dostępna na stronie Nowej Pracy.

Jak dostać kartę rabatową?

Aby wziąć udział w programie, wystarczy odebrać kartę rabatową w dziale HR. Karta jest ważna przez cały rok kalendarzowy, czyli do końca 2020 r. Karta upoważnia do skorzystania z rabatów po uprzednim okazaniu, dlatego warto mieć ją zawsze przy sobie. I to wszystko!

Program dopiero wystartował, dlatego serdecznie zachęcamy do odbioru kart i ich odwiedzania punktów biorących w nim udział. Ich liczba będzie sukcesywnie wzrastać wraz z zainteresowaniem użytkowników.