Wzięliśmy udział w Gaszyn Challenge

Lubimy pomagać na różne sposoby. Jednym z nich było wzięcie udziału w popularnym #GaszynChallenge. Jak sobie poradziliśmy?

Pompujemy charytatywnie

#GaszynChallenge to głośna akcja charytatywna, której celem jest pomoc cierpiącym na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Wyzwanie polega na zrobieniu 10 pompek i wpłaceniu minimum 5 zł na konto zbiórki chorej osoby.

Do wyzwania zostaliśmy nominowani przez naszych kolegów z Nowej Pracy – pompowali też pracownicy JOST Polska i Nord Napędy. Nie mogło być inaczej – ruszyliśmy się sprzed biurek, opuściliśmy swoje miejsca pracy i wybiegliśmy przed budynek. Szybkie ustawienie się, ustalenie nominacji i… gotowi!

Pomagamy małej Mii

Pieniądze zebrane podczas #GaszynChallenge postanowiliśmy przeznaczyć na leczenie małej Mii. Dziewczynka cierpi na SMA, a jedynym ratunkiem w powstrzymaniu rozwoju choroby jest lek kosztujący aż 10 milinów złotych. Ty także możesz wesprzeć zrzutkę na leczenie dziewczynki! Wejdź na siepomaga.pl (link do zbiórki) i wpłać datek.

Do wyzwania nominowaliśmy Akademię Capoeira FitBalance, Kaczmarek Electric S.A. oraz hurtownię elektrotechniczną „Blech”.