Projektant instalacji automatyki praca

Automatyka przemysłowa w Mazel

Automatyka przemysłowa to gałąź przemysłu, którą zajmujemy się od wielu lat. Dzięki temu, dostarczamy rozwiązania umożliwiające monitoring i wizualizację procesów przemysłowych. Jak pracujemy na co dzień?

Kompleksowa obsługa

Naszą pracę zaczynami od stworzenia koncepcji systemu sterowania. Pełen plan działań pozwala zapewnić przedsiębiorstwu optymalną efektywność oraz najlepsze wyniki. Drugim etapem jest projektowanie – przygotowujemy projekty wykonawcze i powykonawcze. Na tym etapie korzystamy z najnowszych technologii zapewnianych przez narzędzia EPLAN oraz Auto CAD.

Programowanie i wizualizacja

Kolejnymi z etapów są programowanie oraz wizualizacja. To ważne punkty tworzenia oferty na automatykę przemysłową. Jeśli chodzi o programowanie, specjalizujemy się w programowaniu sterowników PLC, central PPOŻ, inteligentnych budynków KNX, kontroli dostępu oraz SSWIN. Na pełną ocenę efektów planowanych prac wpływa przygotowana wizualizacja. Do jej stworzenia wykorzystujemy technologie HMI/SCADA/MES, zapewniające najwyższą jakość.

Etap końcowy

Proces kończymy dostawą i montażem szaf sterowniczych, okablowania oraz aparatury pomiarowej. Nasi specjaliści biorą udział w uruchomieniu sprzętu, optymalizacji jego pracy oraz weryfikacji poprawności parametrów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że instalacja działa sprawnie i w pełni wykorzystuje swój potencjał. W naszej ofercie zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.